Činnost

Sendvičové fasády

montované fasády
Předmětem sendvičových fasád jsou pláště z panelů s výplní z minerální vaty PUR, PIR, IPN od renomovaných značek KINGSPAN, TRIMO, RUUKKI a dalších.

Jednotlivé typy jsou rozděleny dle architektonického účelu.

Pro průmyslové a obchodní centra jsou panely klasické se skrytým nebo přiznaným kotvením. Pro business centra, autosalony a jiné reprezentativní objekty jsou použity designové produkty jako Qbiss One, Qbiss Air, BENCHMARK a jiné.

Ukázka realizací sendvičových fasád.

Skládané pláště a podhledy

střešní pláště
Jedná se o provětrávané pláště typu lamel, kazet, desek, atd. kotvené do ocelových kazet nebo pomocí nosných roštů přímo do betonových či vyzdívaných stěn jednotlivých objektů s případným zateplením minerální izolací. Dodavateli těchto fasád jsou Kovové profily, spol. s r.o., Hunter Douglas – Czechia, s.r.o., Ruukki CZ s.r.o., thyssenkrupp Materials Czechia spol. s r.o., výrobci bondových fasád a další.

Ukázka realizací skládaných plášťů a podhledů.

Slunolamy

slunolamy
Jedná se především o účelové zastínění kancelářských center před přímým sluncem a zároveň i o designovou záležitost. Provedení je horizontální či vertikální a výrobky jsou z hliníkových slabostěnných profilů nebo silnostěnných hliníkových extruzí.

Ukázka realizací slunolamů.